Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
PH ve KLOR indikatörleri yardımı ile analiz yapmayı sağlar. Renksel değişime göre ölçüm yapılır. İndikatörler alınan numuneye 4'er damla damlatılarak sonuç alınır.
155,09 TL
KDV Dahil 119,30 TL
%23,1
PH ve KLOR indikatörleri yardımı ile analiz yapmayı sağlar. Renksel değişime göre ölçüm yapılır. Havuz suyunu alınan numuneye 1'er adet hap atılarak test edilir.
190,88 TL
KDV Dahil 119,30 TL
%37,5
Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Havuz Tedarik aşağıda sıralanan faaliyet alanlarında size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
Havuz kimyasalı, havuz ekipmanı ve havuz bakımı yapan firmamız, su ile ilgili her türlü problemi çözebilmekte. Suyun dezenfeksiyonu, şartlandırılmasına kadar bir çok çözümler üretmektedir. Yüzme havuzları, ısıtma - soğutma gurupları ile ilgili her türlü yerli ve yabancı kimyasal maddeleri, endüstriyel temizlik malzemeleri, düzenli çalışan servisleri vasıtasıyla direkt müşteriye iletilmektedir. Ayrıca uzman Mühendis ve Kimyager kadrosuyla danışmanlık hizmetleri vermektedir. Havuz konusunda da yıllardır hizmet veren Havuz Tedarik projelendirme, inşaat ve elektro-mekanik tesisatıyla komple bir çok yüzme havuzu, dalga havuzu, süs havuzu, jakuzi, sauna, buhar odası, her türlü aquapark imalatı, halı kaydıraklar, kapalı - açık türbülans kaydıraklar, kamikaze, twister, black hole, vahşi nehir, rafting slide vb.  montajı yapabilmektedir.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.