KIŞLIK BAKIM ÜRÜNÜ

Görsel 1
PlatinPuan : 1.000.559
Fiyat:
1.242,79 TL
Havale / EFT:
1.180,65 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Selenoid KB 20 Kışın havuzlarda oluşan kireç ve rüzgarla taşınan diğer yabancı maddelerin yaratacağı tahribatı engeller.
 
Kullanım Alanları
Havuz suyunda kışlık bakım ürünü olarak kullanılır.
 
Kullanım Önerileri
pH 6,5 -7,2 aralığında kullanılması önerilir. Kış boyunca pH’nın 6,5 – 7 aralığında tutulması önerilir.

İlgili Yönetmelik Bilgisi
31.10.2013 tarihli ve 28807 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Havuz Suyunda Kullanılan Yardımcı Kimyasal Maddelerin Üretimi , İthalatı , Piyasa Gözetimi ve Denetimi ile Bildirim Esaslarına Dair Tebliğ’ kapsamında üretilmiştir. Bildirim no: HK/013 tarih 25.03.2011

Depolama
Kuru , serin ve havalandırmalı yerde depolayınız. Başka kimyasallarla karıştırmayınız.

Ambalaj 
20 L - 20 Kg PE Bidon
Diğer Özellikler
Stok Kodu0015
MarkaSELENOID
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Havuz Tedarik aşağıda sıralanan faaliyet alanlarında size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
Havuz kimyasalı, havuz ekipmanı ve havuz bakımı yapan firmamız, su ile ilgili her türlü problemi çözebilmekte. Suyun dezenfeksiyonu, şartlandırılmasına kadar bir çok çözümler üretmektedir. Yüzme havuzları, ısıtma - soğutma gurupları ile ilgili her türlü yerli ve yabancı kimyasal maddeleri, endüstriyel temizlik malzemeleri, düzenli çalışan servisleri vasıtasıyla direkt müşteriye iletilmektedir. Ayrıca uzman Mühendis ve Kimyager kadrosuyla danışmanlık hizmetleri vermektedir. Havuz konusunda da yıllardır hizmet veren Havuz Tedarik projelendirme, inşaat ve elektro-mekanik tesisatıyla komple bir çok yüzme havuzu, dalga havuzu, süs havuzu, jakuzi, sauna, buhar odası, her türlü aquapark imalatı, halı kaydıraklar, kapalı - açık türbülans kaydıraklar, kamikaze, twister, black hole, vahşi nehir, rafting slide vb.  montajı yapabilmektedir.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.