Havuz Bakımı Bursa İçin

Görsel 1
PlatinPuan : 1.045.000
Fiyat:
1.298,00 TL
Havale / EFT:
1.233,10 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Bursa içerisinde havuzların Bakımını yapıyoruz. 0553 317 88 88 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. 
  1. Havuz suyu kontrolü Sağlık Bakanlığınca istenen tüm parametrelerin gelişmiş cihazlarımızla ölçülerek havuz suyu kalitesinin tespiti, ihtiyaç varsa gerekli düzenlemelerin yapılması ve kimyasalların doğru zamanda ve uygun miktarda uygulanması ve kimyasalların tarafımızdan ücretsiz temin edilmesi, 
  2. Dozaj sistemi kontrolü, gerekirse kalibrasyonunun yapılması
  3. Arızalı, süresi dolmuş eksik parçaların değişimi, onarımı veya yaptırılması
  4. Tüm sistem vanalarının kontrolü
  5. Lamba ve aksesuarın kontrolü
  6. Sürekli teknik danışmanlık hizmeti
  7. Yılda bir kez filtrelerin temizliğinin yapılması gerekli görüldüğü takdirde filtre kumunun değiştirilmesi (değişecek parçalar ve kum değiştirilmesi fiyat dahilinde değildir.)
  8. Havuzun Temizliği istenilen gün ve periyotta yapılması.
Fiyatlarımız aylık olarak hesaplanmıştır. İhtiyacınız doğrultusunda 1 yıllık sözleşme kapsamında fiyatlarımız geçerlidir. İlk siparişinize müteakip sözleşme hazırlanacaktır.
Not: Kimyasal Dozajlama Sistemi tüm hakları saklıdır. Sözleşme feshi veya sona ermesiyle Kimyasal Dozajlama sistemi tarafımıza teslim edilecektir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu1000
MarkaAgora Kimya
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1
Havuz Tedarik aşağıda sıralanan faaliyet alanlarında size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
Havuz kimyasalı, havuz ekipmanı ve havuz bakımı yapan firmamız, su ile ilgili her türlü problemi çözebilmekte. Suyun dezenfeksiyonu, şartlandırılmasına kadar bir çok çözümler üretmektedir. Yüzme havuzları, ısıtma - soğutma gurupları ile ilgili her türlü yerli ve yabancı kimyasal maddeleri, endüstriyel temizlik malzemeleri, düzenli çalışan servisleri vasıtasıyla direkt müşteriye iletilmektedir. Ayrıca uzman Mühendis ve Kimyager kadrosuyla danışmanlık hizmetleri vermektedir. Havuz konusunda da yıllardır hizmet veren Havuz Tedarik projelendirme, inşaat ve elektro-mekanik tesisatıyla komple bir çok yüzme havuzu, dalga havuzu, süs havuzu, jakuzi, sauna, buhar odası, her türlü aquapark imalatı, halı kaydıraklar, kapalı - açık türbülans kaydıraklar, kamikaze, twister, black hole, vahşi nehir, rafting slide vb.  montajı yapabilmektedir.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.