Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan yaşamı ve kalitesi de değişmekte ve gelişmektedir. Hızlı gelişen yeni şehir mimarisi ile; yüzme havuzları, sauna, buhar odaları, süs havuzları hayatımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir. Havuzların ve diğer yaşam alanların hijyeni de oldukça önemlidir. Bir taraftan hijyen sağlarken diğer yandan da insan sağlığını tehdit edecek türde kimyasal ve ekipman kullanmamak gerekir.

www.havuztedarik.com Ankyra Kimya Tem. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. bir kolu olarak 2 yıldır hizmet vermektedir. Bursa merkez olmak üzere Marmara bölgesinde faaliyet gösteren ANKYRA KİMYA; deneyimli ve profesyonel kadrosu ile yüksek kaliteli, insan sağlığını asla tehdit etmeyen ürünleri ile ÖNCE İNSAN/ÖNCE SAĞLIK bilinciyle müşterilerinin tüm sorunlarını ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır. www.havuztedarik.com sayesinde tüm Türkiye.'ye hizmet vermenin gruru ve onurunu yaşıyoruz. 

Havuz tedarik olarak dünyanın önde gelen havuz ekipmanlarını Tüm Türkiye'ye satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız tüm ekipmanların kalite ve garantisini vermekteyiz. Deneyimli, Mühendis,Kimyager ve Teknik personelimizle müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

Havuz Tedarik aşağıda sıralanan faaliyet alanlarında size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
Havuz kimyasalı, havuz ekipmanı ve havuz bakımı yapan firmamız, su ile ilgili her türlü problemi çözebilmekte. Suyun dezenfeksiyonu, şartlandırılmasına kadar bir çok çözümler üretmektedir. Yüzme havuzları, ısıtma - soğutma gurupları ile ilgili her türlü yerli ve yabancı kimyasal maddeleri, endüstriyel temizlik malzemeleri, düzenli çalışan servisleri vasıtasıyla direkt müşteriye iletilmektedir. Ayrıca uzman Mühendis ve Kimyager kadrosuyla danışmanlık hizmetleri vermektedir. Havuz konusunda da yıllardır hizmet veren Havuz Tedarik projelendirme, inşaat ve elektro-mekanik tesisatıyla komple bir çok yüzme havuzu, dalga havuzu, süs havuzu, jakuzi, sauna, buhar odası, her türlü aquapark imalatı, halı kaydıraklar, kapalı - açık türbülans kaydıraklar, kamikaze, twister, black hole, vahşi nehir, rafting slide vb.  montajı yapabilmektedir.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.