ALKALİNİTE DÜŞÜRÜCÜ

Görsel 1
PlatinPuan : 400.226
Fiyat:
497,12 TL
Havale / EFT:
472,26 TL
Sülfürik Asit bazlı sıvı bir üründür. Kullanım Alanları  Havuz suyunda Alkalinite ve pH değerini düşürmek için kullanılır.
 
Kullanım Önerileri
ALK değeri denge getirilerek düzenli kullanıma geçilmesi önerilir. Otomatik dozaj sistemleriyle kullanılması önerilir.

Depolama
Kuru , serin ve havalandırmalı yerde depolayınız. Başka kimyasallarla karıştırmayınız.

Ambalaj Bilgileri 
20 L 29 Kg PE Bidon

İlgili Yönetmelik Bilgisi 
31.10.2013 tarihli ve 28807 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Havuz Suyunda Kullanılan Yardımcı Kimyasal Maddelerin Üretimi , İthalatı , Piyasa Gözetimi ve Denetimi ile Bildirim Esaslarına Dair Tebliğ’ kapsamında üretilmiştir.
 
Bildirim no
HK/013 tarih 25.03.2011
Diğer Özellikler
Stok Kodu0009
MarkaSELENOID
Stok DurumuVar
Havuz Tedarik aşağıda sıralanan faaliyet alanlarında size hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
Havuz kimyasalı, havuz ekipmanı ve havuz bakımı yapan firmamız, su ile ilgili her türlü problemi çözebilmekte. Suyun dezenfeksiyonu, şartlandırılmasına kadar bir çok çözümler üretmektedir. Yüzme havuzları, ısıtma - soğutma gurupları ile ilgili her türlü yerli ve yabancı kimyasal maddeleri, endüstriyel temizlik malzemeleri, düzenli çalışan servisleri vasıtasıyla direkt müşteriye iletilmektedir. Ayrıca uzman Mühendis ve Kimyager kadrosuyla danışmanlık hizmetleri vermektedir. Havuz konusunda da yıllardır hizmet veren Havuz Tedarik projelendirme, inşaat ve elektro-mekanik tesisatıyla komple bir çok yüzme havuzu, dalga havuzu, süs havuzu, jakuzi, sauna, buhar odası, her türlü aquapark imalatı, halı kaydıraklar, kapalı - açık türbülans kaydıraklar, kamikaze, twister, black hole, vahşi nehir, rafting slide vb.  montajı yapabilmektedir.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.